UROLOGS PIEŅEMS 25. JŪLIJĀ

Zināms Kurzemes Uroloģijas centra urologa Igora Careva nākamais pieņemšanas datums Ventspils poliklīnikā – speciālists pacientus pieņems 25. jūlijā.

Ventspils poliklīnikā kopš aprīļa reizi mēnesī pacientus pieņem Kurzemes Uroloģijas centra urologs I. Carevs.

Vīriešiem pēc 45 gadiem vajadzētu biežāk pārbaudīt savu veselību pie urologa un negaidīt mirkli, kad parādās sūdzības, norāda urologs I. Carevs, kurš kopš aprīļa reizi mēnesī pacientus pieņem arī Ventspils poliklīnikā. «Dažkārt pacienti paši nevēlas doties pie ārstiem – baidās dzirdēt diagnozi. Daudzi vīrieši nogaida un cer, ka sūdzības pāries pašas,» piebilst speciālists. Viņš norāda, ka katram vīrietim pēc 45 gadu vecuma sasniegšanas vajadzētu regulāri jeb reizi gadā apmeklēt urologu, lai nepieciešamības gadījumā laikus uzsāktu ārstēšanu.

Vizīte pie urologa ir maksas pakalpojums. Pierakstīties uz vizīti pie speciālista iespējams, personīgi ierodoties Ventspils poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot pa tālruņa numuru 636 22131.

2017. gada 30. jūnijā.