TURPINA SADARBĪBU

Ventspils poliklīnika turpina sadarboties ar Lāzermedicīnas klīniku un Dr. Mauriņa Vēnu klīniku, tādējādi nodrošinot ventspilniekiem un tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem proktologa un flebologa konsultācijas. Abi speciālisti pēc dažu mēnešu pārtraukuma Ventspils poliklīnikā atkal būs sastopami 18. jūnijā.

Lāzermedicīnas klīnikas ķirurgs proktologs Aigars Martinsons un Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Andrejs Vanags Ventspils poliklīnikā konsultē reizi divos mēnešos. A. Martinsons Ventspils poliklīnikā pieņem divu gadu garumā. Ārsta specializācija ir resnās un taisnās zarnas slimību diagnostika, medikamentoza un ķirurģiska ārstēšana, mazinvazīvu metožu pielietošana hemoroidālās slimības un anālās gļotādas plīsuma, un citu proktoloģisku slimību gadījumos. Viņš pirmais Austrumeiropā 2009. gadā uzsācis hemoroīdu lāzeroperācijas. Savukārt flebologs A. Vanags ir viens no Vēnu klīnikas flebologiem, kas poliklīnikā pieņem kopš pagājušā gada pavasara. Ārsts specializējies vēdera dobuma minimāli invazīvā un laparoskopiskā ārstēšanā, fleboloģijā.

Lai pierakstītos uz proktologa vai flebologa konsultāciju Ventspils poliklīnikā, jāzvana uz tālruņa numuru 67374747. Pierakstīties var arī tiešsaistē: https://lazermedicinasklinika.lv/lv/izbraukumu-konsultacijas/Ventspils vai https://venucentrs.lv/lv/izbraukumu-konsultacijas/flebologs-proktologs-ventspils.

Jau ziņots, ka kopš 13. maija Ventspils poliklīnika atjaunojusi visus pamatpakalpojumus, kas pacientiem bija pieejami pirms valstī izsludināja ārkārtējo situāciju. Pakāpeniski atjauno arī izbraukumu konsultācijas. Lai pakalpojumu sniegšana būtu droša, ikvienam pacientam, apmeklējot poliklīniku, jāierodas sejas aizsargmaskā (lūdzam ņemt vērā, ka aizsargmaskai jāaizsedz deguns un mute, un tai jābūt uzliktai visu apmeklējuma laiku), un vispirms jānorāda apmeklējuma iemesls. Atgādinām, ka pacientu plūsma aizvien notiek tikai pa vienu ieeju – no pagalma puses. Pēcāk pacients aicināts dezinficēt rokas, izmantojot poliklīnikā pieejamo dezinfekcijas līdzekli, un aizpildīt īsu anketu, kurā cita starpā jāapliecina, ka pacientam nav augšējo elpceļu saslimšanas simptomu. Virsdrēbes jāatstāj garderobē. Aicinām pacientus ierasties uz pieraksta laiku, lai lieki nedrūzmētos un atgādinām, ka laikā, kamēr atrodaties iestādē, joprojām jāievēro divu metru distance no citiem apmeklētājiem!

Būsim atbildīgi pret savu un līdzcilvēku veselību!

2020. gada 28. maijā.