TURPINA LABIEKĀRTOT KABINETUS

Neskatoties uz “Covid-19” ieviestajām korekcijām, pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” turpina īstenot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektu, labiekārtojot ģimenes ārstu kabinetus. Šogad iegādātas vairākas jaunas ierīces, tādējādi uzlabojot tehnisko nodrošinājumu gan poliklīnikā, gan Kuldīgas ielas doktorātā.

 

Īstenojot projektu “Primārās veselības aprūpes tehniskā nodrošinājuma uzlabošana pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” ģimenes ārstu praksēs”, Ventspils poliklīnika iegādājas jaunas un nomaina nolietotās medicīniskās iekārtas un datortehniku, kā arī modernizē Kuldīgas ielas doktorāta procedūru telpu aprīkojumu. Šogad poliklīnikai iegādāts elektrokardiogrāfs un ierīce netiešai asinsspiediena mērīšana, bet doktorātam – hemoglobinometrs (aparāts, ar ko nosaka hemoglobīna daudzumu šķidrumā), urīna analizators un medicīniskie svari ar auguma mērītāju. Gan poliklīnikai, gan doktorātam iegādāts arī otoskops ar oftalmoskopu (auss spogulītis jeb instruments, ko izmanto ārējās auss ejas un vidusauss izmeklēšanai, ar instrumentu acs dibena apskatei). Jau iepriekš infomējām, ka, īstenojot projektu, pērn poliklīnika ieguva jaunus datorus, procedūru galdiņus un papīra smalcinātājus, savukārt doktorāta vajadzībām tika iegādāts ausu irigators jeb aparāts ausu tīrīšanai un skalošanai, kā arī kardiogrāfs.

 

Projekta mērķis ir uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Ventspils iedzīvotājiem un attīstīt veselības aprūpes infrastruktūru, kas saistīta ar primārās veselības aprūpes jeb ģimenes ārstu pakalpojumiem.

 

Projekta nr. 9.3.2.0/19/A/083 “Primārās veselības aprūpes tehniskā nodrošinājuma uzlabošana pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” ģimenes ārstu praksēs” kopējās izmaksas ir 23 391,66 eiro apmērā, tostarp ERAF līdzfinansējums attiecināmajām izmaksām 19 882,91 eiro, valsts budžeta līdzfinansējums attiecināmajām izmaksām 2105,25 eiro un pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” līdzfinansējums attiecināmajām izmaksām 1403,50 eiro.

 

Projekta īstenošana turpināsies līdz 2021. gadam.

 


 

 24.07.2020.