TEHNISKAIS ORTOPĒDS BRIEDIS KONSULTĒS 21. AUGUSTĀ

21. augustā Ventspils poliklīnikā pacientus pieņems SIA “Tehniskā ortopēdija” speciālists Agris Briedis. Uzņēmuma tehniskā ortopēda konsultācijas Ventspils poliklīnikā ierasti notiek reizi mēnesī – piektdienās.

 

Izbraukuma konsultācijās Ventspils poliklīnikā pieejama podometrija, tostarp individuāli izgatavotas ortopēdiskās zolītes pēc dinamiskās jeb kustībā veiktās podometrijas datiem. Tiek piedāvāti arī tehniskie palīglīdzekļi, piemēram, korsetes, locītavu fiksatori un citas mīkstās un cietās ortozes. Pieejamas arī bezmaksas konsultācijas par ekstremitāšu protezēšanu un ortozēšanu, tostarp palīglīdzekļu pasūtīšanu, pielaikošanu un izsniegšanu – arī par valsts budžeta finansējumu.

 

Tehniskā ortopēda konsultācija ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 25 eiro bērniem un 35 eiro pieaugušajiem. Iegūt vairāk informācijas un pierakstīties uz vizīti Ventspils poliklīnikā iespējams, sazinoties ar SIA “Tehniskā ortopēdija”: zvanot uz tālruņa numuru 23378456 vai 27767171. Papildu informācija pieejama tīmekļvietnē www.ortopedija.lv.

 

2020. gada 17. jūlijā.