SEPTEMBRĪ UN OKTOBRĪ KONSULTĒS FLEBOLOGS

Lai paplašinātu sniegto pakalpojumu klāstu, Ventspils poliklīnika piedāvā arī papildus piesaistīto ārstu speciālistu konsultācijas. To vidū ir arī Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas speciālisti. 17. septembrī un 29. oktobrī poliklīnikā konsultēs ķirurgs flebologs Andrejs Vanags.

 

Flebologs A. Vanags absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, 2007. gadā ieguvis ķirurga sertifikātu, bet 2010. gadā – medicīnas zinātņu doktora grādu. Savas zināšanas ārsts regulāri papildina Eiropas un pasaules līmeņa kongresos un kursos. Specializējies vēdera dobuma minimāli invazīvajā un laparoskopiskajā ārstēšanā, fleboloģijā.

 

Flebologa konsultācija ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 47 eiro. Noformējot klīnikas Privilēģiju karti (to bez maksas var izdarīt klīnikas tīmekļa vietnē www.venucentrs.lv, bet pašu karti saņemt – pa pastu), konsultācija maksās 40 eiro.

 

Lai iegūtu papildu informāciju un pierakstītos uz flebologa konsultāciju Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Dr. Mauriņa Vēnu klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67 374747. Iegūt vairāk informācijas un elektroniski pierakstīties uz vizīti pie flebologa iespējams šeit: https://venucentrs.lv/lv/izbraukumu-konsultacijas/flebologs-proktologs-ventspils.

 

11.09.2020.