POLIKLĪNIKA IESAISTĀS EIROPAS SPORTA NEDĒĻĀ

No 23. līdz 30. septembrim Latvijā, tostarp arī Ventspilī, ceturto reizi norisināsies Eiropas Sporta nedēļa. Ventspils poliklīnikā būs iespēja bez maksas izmērīt asinsspiedienu, kā arī izmēģināt daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru.

 

Ventspils poliklīnika Eiropas Sporta nedēļā piedāvā šādas bezmaksas iespējas:

 

No 25. līdz 28. septembrim – no otrdienas līdz piektdienai – no plkst. 11 līdz 12 poliklīnikas 1. stāvā, 106. kabinetā, varēs izmērīt asinsspiedienu;

 

Otrdien, 25. septembrī, no plkst. 12 līdz 13 poliklīnikas otrajā stāvā, 211. kabinetā – iespēja izmēģināt ķermeņa masas analizatoru;

 

Ceturtdien, 27. septembrī, no plkst. 11 līdz 12 poliklīnikas otrajā stāvā, 211. kabinetā – iespēja izmēģināt ķermeņa masas analizatoru.

 

Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir mainīt iedzīvotāju paradumus un mudināt būt fiziski aktīvākiem. Ventspilī dažādas fiziskās aktivitātes un lekcijas norisināsies arī, Olimpiskajā centrā “Ventspils”, Galvenajā bibliotēkā, Reņķa dārzā un citviet. Pasākums organizēts, īstenojot Eiropas Savienības projektu “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī”.

 

2018. gada 21. septembrī.