PLAŠAS REHABILITĀCIJAS IESPĒJAS

Ventspils poliklīnikā pieejams plašs rehabilitācijas pakalpojumu klāsts. Tostarp ir izveidotas divas ārstnieciskās vingrošanas zāles, kurās strādā kopumā trīs fizioterapeiti.

Katram pacientam tiek sastādīts individuāls rehabilitācijas un vingrojumu komplekss. Programmā var ietilpt gan fizikālās medicīnas procedūras, gan masāžas kursi, fizioterapijas nodarbības – atkarībā no problēmas nopietnības un saslimšanas stadijas. Ventspils poliklīnikā pieejami dažādi masāžas veidi, tostarp vispārējā, muguras, kakla un apkakles zonas, sejas muskuļu masāža, krūšu kurvja zonas, roku, kāju, vēdera un cita veida masāžas. Savukārt fizikālās terapijas kabinetā tiek piedāvātas dažāda veida fizikālās terapijas procedūras, tostarp ultravioleto staru terapija, magnētterapija, ultraskaņas procedūras, lāzerterapiju un citas procedūras.

Ārstnieciskā vingrošana ļauj daudz efektīvāk palīdzēt pacientiem ar kustību traucējumiem un citām veselības problēmām – samazinās viņu darba nespējas lapas laiks un viņi ātrāk var atgriezties darba tirgū un pilnvērtīgā dzīvē. Tāpat ārstnieciskā vingrošana ieteicama cilvēkiem, kuru ikdiena paiet birojos, lielākoties strādājot pie datora, vai arī strādājot darbu, kur jāveic vienveidīgas kustības. Poliklīnikas ārstnieciskās vingrošanas zālēs ir mūsdienīgi aprīkotas, tostarp vienā no zālēm ir speciāls skrejceļš ar trīspakāpju aizsardzību. Tāpat notiek arī ārstnieciskās vingrošanas nodarbības topošajām māmiņām, kā arī iespējams veikt ārstniecisko teipošanu.

Ventspils poliklīnikā strādā kopumā trīs fizioterapeiti – Jānis Lesiņš, Darja Ribakova un Jeļena Lamzina. Gan D. Ribakova, gan J. Lamzina strādā ne tikai ar pieaugušajiem, bet arī ar bērniem. Turklāt D. Ribakova arī apguvusi īpašus kursus, lai vadītu vingrošanas nodarbības topošajām māmiņām un veiktu medicīnisko teipošanu.

Ar pilnu rehabilitācijas pakalpojumu klāstu, tostarp ārstnieciskās vingrošanas zāļu, masāžu un fizikālās terapijas kabineta piedāvājumu iespējams iepazīties Ventspils poliklīnikas mājaslapas sadaļā «Pakalpojumi».

2017. gada 14. jūlijā