PIEŅEMŠANU ATSĀK ERGOTERAPEITE MITENBERGA-ŠEVEĻOVA

15. oktobrī Ventspils poliklīnikā pieņemšanu atsāk sertificētā ergoterapeite Anna Mitenberga-Ševeļova. Pieteikties konsultācijai iespējams, sazinoties ar poliklīnikas reģistratūru.

 

Ergoterapeits ir speciālists, kas var palīdzēt gadījumos, kad slimības vai traumas dēļ cilvēks nespēj veikt ierastās ikdienas darbības. Ergoterapeita uzdevums ir uzlabot, atjaunot vai pielāgot pacienta funkcionālās spējas.

 

Sertificētā ergoterapeite Anna Mitenberga-Ševeļova pacientus pieņem trīs reizes nedēļā. Kā norāda ārste, ergoterapeits pacientam nodrošina palīdzību, kuru saņemot cilvēkam ir iespējas kļūt neatkarīgākam, aprūpējot sevi un veicot ikdienas darbus. Ergoterapeits konsultē pacientus pēc insulta, galvas smadzeņu traumām, kā arī rokas cīpslu vai saišu bojājumiem, rokas lūzumiem un citos gadījumos. Tāpat speciālists var palīdzēt Parkinsona slimības, bērnu cerebrālās tiekas un Dauna sindroma gadījumos.

 

Speciālists novērtē pacienta plaukstas kustību apjomu un parāda īpašu plaukstas vingrojumu kompleksu, lai atjaunotu vai uzlabotu traucētās funkcijas, kā arī saglabātu pasīvo kustību apjomu, tādējādi aizkavējot kontraktūru jeb kustīguma ierobežojumu veidošanos. Tāpat ergoterapeits sniedz informāciju par pacientam nepieciešamajām palīgierīcēm.

 

Pierakstīties uz vizīti pie ergoterapeita iespējams Ventspils poliklīnikas reģistratūrā, zvanot uz tālruņa numuru 636 22131 vai rakstot ziņu uz e-pastu registratura@ventspilspoliklinika.lv.

 

08.10.2020.