TRAUMATOLOGS ORTOPĒDS PIEŅEMS 16. NOVEMBRĪ

Pieņemt pacientus Ventspils poliklīnikā oktobrī sācis traumatologs ortopēds Viesturs Vīndedzis. Nākamreiz speciālists pieņems 16. novembrī.

Traumatologs V. Vīndedzis ikdienā strādā gan savā privātpraksē Tukumā, gan Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē.

Speciālists 1998. gadā beidzis Rīgas Stradiņa universitātes medicīnas fakultāti, savukārt 2003. gadā ieguvis traumatologa ortopēda sertifikātu. Vēlāk ārsts zināšanas papildinājis dažādās ārzemju klīnikās, tostarp Amerikas Savienotajās Valstīs un Lielbritānijā. V. Vīndedzis gadu gaitā papildinājis zināšanas bērnu traumu ārstēšanā, lielo locītavu protezēšanā un mugurkaula ķirurģijā, pleca un ceļa locītavas, kā arī pēdas pataloģiju ārstēšanā, ceļa locītavu priekšējo un aizmugurējo krustenisko saišu rekonstrukcijā. Ārsts aizvien turpina pilnveidot savas zināšanas dažādās traumatologu ortopēdu sanāksmēs. 2005. gadā izveidojis savu traumatologa ortopēda privātpraksi Tukumā.

Ārsts Ventspils poliklīnikā pacientus pieņem divas reizes mēnesī. Traumatologa konsultācija Ventspils poliklīnikā ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 30 eiro. Pierakstīties uz vizīti pie V. Vīndedža iespējams, personīgi ierodoties Ventspils poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot pa tālruņa numuru 636 22131.

Līdz ar jaunā speciālista piesaisti Ventspils poliklīnikā pašlaik pieņem pavisam trīs sertificēti traumatologi. Darbu turpina arī līdzšinējie speciālisti – Aleksandrs Primaks un Igors Harjuzovs.

2018. gada 2. novembrī.