PIENEMS DIVI DR. MAURIŅA VĒNU KLĪNIKAS FLEBOLOGI

No maija Ventspils poliklīnikā sāks pieņemt divi Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas flebologi – Andrejs Vanags un Rets Vīgants. Vizītes pie speciālistiem būs pieejamas reizi divos mēnešos, kad ieradīsies viens no diviem ārstiem. Plānots, ka ceturtdien, 23. maijā, Ventspils poliklīnikā pieņems flebologs A. Vanags.

 

Flebologs A. Vanags absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, 2007. gadā ieguvis ķirurga sertifikātu. 2010. gadā ieguvis medicīnas zinātņu doktora grādu. Savas zināšanas regulāri papildina Eiropas un pasaules līmeņa kongresos un kursos. Specializējies vēdera dobuma minimāli invazīvā un laparoskopiskā ārstēšanā, fleboloģijā.

 

Flebologs R. Vīgants studējis Latvijas Medicīnas akadēmijas Medicīnas fakultātē, ķirurģijas rezidentūru izgājis Rīgas Stradiņa universitātes Ķirurģijas klīnikā. Beidzis Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas asinsvadu ultrasonogrāfijas pēcdiploma apmācības un Baltijas fleboloģijas biedrības kursus. R. Vīgants specializējies venozās un limfātiskās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā – konvencionālās operācijās un lāzeroperācijās, kā arī skleroterapijā.

 

Vizīte pie flebologa Ventspils poliklīnikā ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 47 eiro. Cenā iekļauta konsultācija, duplekssonogrāfijas izmeklējums un ārstēšanas plāna izveidošana. Noformējot Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas Privilēģiju karti, ko bez maksas var izdarīt klīnikas tīmekļa vietnē www.venucentrs.lv un saņemt to pa pastu, vizīte maksās 40 eiro.

 

Lai iegūtu papildu informāciju un pierakstītos uz vizīti pie flebologa Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Dr. Mauriņa Vēnu klīniku, zvanot pa tālruņa numuru 67 374747. Tāpat iegūt vairāk informācijas un elektroniski pierakstīties uz vizīti iespējams arī klīnikas tīmekļa vietnē www.venucentrs.lv.

 

2019. gada 5. aprīlī.