PIEŅEM TRĪS TRAUMATOLOGI

Ventspils poliklīnikā pieņem trīs sertificēti traumatologi ortopēdi. Ilggadējiem poliklīnikas speciālistiem Igoram Harjuzovam un Aleksandram Primakam nesen pievienojies arī Viesturs Vīndedzis, kurš pacientus pieņem divas reizes mēnesī.

Traumatoloģija ir medicīnas nozare, kas ietver traumu ārstēšanu un profilaksi. Ortopēdija savukārt ir medicīnas nozare, kas ārstē un pēta balsta un kustību orgānu sistēmas bojājumus un deformācijas, kā arī nodarbojas ar to profilaksi.

I. Harjuzovs un A. Primaks Ventspils poliklīnikā strādā jau ilgstoši. Abi speciālisti darbojas arī Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā. Gan I. Harjuzovs, gan A. Primaks Ventspils poliklīnikā pieņem reizi nedēļā pēc tā dēvētā slīdošā grafika. Lai pierakstītos uz vizīti, jāvēršas Ventspils poliklīnikas reģistratūrā. Ar ārsta nosūtījumu traumatologa vizīte maksā 4,27 eiro, bet, ja nosūtījuma nav, vizītes cena ir 21,34 eiro. Akūtos gadījumos traumatologa pieņemšanas dienā pacients var saņemt palīdzību arī bez iepriekšēja pieraksta.

Kopš pagājušā gada oktobra abiem speciālistiem pievienojies arī traumatologs ortopēds V. Vīndedzis. Ārsts ikdienā strādā gan savā privātpraksē Tukumā, gan Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē. Ārsts Ventspils poliklīnikā pacientus pieņem divas reizes mēnesī – piektdienās. Traumatologa konsultācija Ventspils poliklīnikā ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 30 eiro. Nākamreiz V. Vīndedzis poliklīnikā pieņems 18. janvārī un 1. februārī.

Pierakstīties uz vizīti pie traumatologa iespējams, personīgi ierodoties Ventspils poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot pa tālruņa numuru 636 22131.

2018. gada 10. janvārī.