TEHNISKAIS ORTOPĒDS HRAPUNOVS PIEŅEMS 8. NOVEMBRĪ

SIA “Tehniskā ortopēdija” tehniskais ortopēds Roberts Hrapunovs Ventspils poliklīnikā nākamreiz pacientus pieņems 8. novembrī. Izbraukuma konsultācijas Ventspils poliklīnikā ierasti notiek reizi mēnesī – piektdienās.

 

Tehniskais ortopēds R. Hrapunovs uzņēmumā SIA “Tehniskā ortopēdija” strādā pie augšējo un apakšējo ekstremitāšu protēžu izgatavošanas, ortožu izgatavošanas un pielāgošanas, veic podometriju un individuālu ortopēdisko zolīšu izgatavošanu, kā arī citus darbus. Izglītību tehniskā ortopēda specialitātē viņš ieguvis Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultātē, stažējies Slovēnijā. Pašlaik turpina akadēmiskās studijas Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātē.

 

Izbraukuma konsultācijās Ventspils poliklīnikā pieejama podometrija jeb pēdu noslodzes diagnostika ar datora palīdzību, tostarp individuāli izgatavotas ortopēdiskās zolītes pēc dinamiskās jeb kustībā veiktās podometrijas datiem. Tiek piedāvāti arī tehniskie palīglīdzekļi, piemēram, korsetes, locītavu fiksatori un citas mīkstās un cietās ortozes. Pieejamas arī bezmaksas konsultācijas par ekstremitāšu protezēšanu un ortozēšanu, tostarp palīglīdzekļu pasūtīšanu, pielaikošanu un izsniegšanu – arī par valsts budžeta finansējumu.

 

Tehniskā ortopēda R. Hrapunova konsultācija ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 20 eiro bērniem un 30 eiro pieaugušajiem. Iegūt vairāk informācijas un pierakstīties uz vizīti Ventspils poliklīnikā iespējams, sazinoties ar SIA “Tehniskā ortopēdija”, zvanot uz tālruņa numuru 23378456 vai 27767170. Papildu informācija pieejama tīmekļvietnē www.ortopedija.lv.

 

2019. gada 7. oktobrī.