PIEEJAMAS OSTEOREFLEKSOTERAPEITA KONSULTĀCIJAS

Ventspils poliklīnika aizvien paplašina piedāvāto pakalpojumu klāstu, tostarp darbam poliklīnikā piesaistot dažādu jomu ārstus speciālistus. No septembra vairākas reizes mēnesī pieejamas osteorefleksoterapeita Marģera Funkas konsultācijas.

Osteorefleksoterapija ir nemedikamentoza ārstēšanas metode, kas papildina sāpju ārstēšanas programmas. Osteorefleksoterapiju veic, ar injekcijas adatu caurdurot ādu un zemādas audus un kaulu smadzenēs ar spiedienu ievadot fizioloģisko šķīdumu. Ārstēšana ir individuāla un ārstniecības kursa laikā to var mainīt atbilstoši pacienta klīniskajai simptomātikai. Osteorefleksoterapijas ārstēšanas laikā cita starpā samazinās vai izzūd sāpju sindroms, nostiprinās kaulu blīvums un tiek uzlabota asinscirkulācija organisma audos.

Osteorefleksoterapeits M. Funka kā ārsts traumatologs strādājis Alsungas, vēlāk Saldus slimnīcā. Bijis Saldus slimnīcas galvenā ārsta vietnieks, desmit gadu garumā strādājis Latvijas Sarkanā Krusta Saldus komitejā. Patlaban praktizē osteoreflekso terapijas ārstēšanu.

Ventspils poliklīnikā osteorefleksoterapeita konsultācijas pieejamas katru otro nedēļu – trešdienās. Lai pierakstītos uz konsultāciju, jāsazinās ar M. Funku, zvanot uz tālruņa numuru 26011047 vai rakstot ziņu uz margers.funka@gmail.com.

Vairāk par osteorefleksoterapiju iespējams uzzināt tīmekļvietnē www.osteoterapija.mozello.lv. Tur atrodama arī detalizētāka informācija par to, kā notiek ārstēšana, kā arī iespējams iepazīties ar citu pacientu pieredzi, izvēloties osteorefleksoterapiju.

Foto: arsts.lv

05.10.2020.