BĒRNU ALERGOLOGU PIEŅEMŠANAS DATUMI

Bērnu alergoloģe Regīna Pakalne Ventspils poliklīnikā nākamreiz pieņems 10. augustā, bet bērnu alergoloģe-pulmonoloģe Līga Berķe 11. septembrī.

Bērnu alergoloģes no Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas kopš pagājušā gada rudens reizi mēnesī pieņem pacientus arī Ventspils poliklīnikā. Katru mēnesi poliklīnikā pieejama viena no divām minētajām speciālistēm, proti, vienu mēnesi pieņem alergoloģe, bet citu – alergoloģe-pulmonoloģe. Alergoloģe R. Pakalne pieņem bērnus ar ādas alerģisku saslimšanu simptomiem, veic ādas alergēnu testus, kā arī pieņem bērnus ar pārtikas alerģiju simptomiem. Savukārt alergoloģe-pulmonoloģe L. Berķe pieņem bērnus ar elpceļu alerģisku saslimšanu simptomiem, kā arī veic spirogrammu jeb grafisku elpošanas kustību pierakstu.

Kopš šī gada sākuma Ventspils pašvaldība visiem Ventspilī deklarētajiem bērniem līdz trīs gadu vecumam kompensē bērnu alergologa apmeklējumu 90% apmērā, taču ne vairāk kā 30 eiro par vienu apmeklējuma reizi. Pabalstu iespējams iegūt pēc speciālista apmeklējuma, poliklīnikā aizpildot īpašu veidlapu un pievienojot tai ārsta apmeklējuma čeku. To iespējams izdarīt arī pilsētas Sociālajā dienestā.

Iegūt vairāk informācijas un pierakstīties uz vizīti pie minētajām speciālistēm iespējams, personīgi ierodoties Ventspils poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot pa tālruņa numuru 636 22131. Speciālistu pieņemšanas datumi regulāri tiek atjaunoti Ventspils poliklīnikas mājaslapā www.ventspilspoliklinika.lv. Ņemot vērā, ka viena no ārstēm specializējas elpceļu alerģiju ārstēšanā, bet otra ādas alerģiju ārstēšanā, pirms pierakstīšanās uz vizīti lūgums izvērtēt, kurš no abiem speciālistiem bērnam nepieciešams.

Ventspils poliklīnika bērnu alergologus piesaistīja pagājušā gada rudenī, jo nepieciešamību pēc bērnu alergologa Ventspils iedzīvotāji izteica pašvaldības īstenotās programmas «Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta» aptaujā.

2017. gada 10. jūlijā.