PAPILDUS PIESAISTĪTO SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS

Papildus ārstiem, kuru darba ikdiena aizrit Ventspils poliklīnikā, iestāde piesaistījusi virkni citu speciālistu, lai paplašinātu piedāvāto pakalpojumu klāstu. Infekcijas slimības “Covid-19” dēļ konsultācijas uz laiku bija pārtrauktas, bet pašlaik speciālisti atsāk izbraukumu konsultācijas Ventspils poliklīnikā.

Papildus piesaistīto ārstu speciālistu tuvākie pieņemšanas laiki Ventspils poliklīnikā:

• Liepājas reģionālās slimnīcas Kurzemes Uroloģijas centra urologs Igors Carevs – datums tiek precizēts;

• Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Gastroenteroloģijas centra vadošais speciālists gastroenterologs, profesors Aldis Puķītis – 17. jūlijs.

• Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas bērnu pneimonoloģe Līga Berķe – 14. jūlijs;

• Lāzermedicīnas klīnikas ķirurģe proktoloģe Inga Melbārde-Gorkuša – 16. jūlijs;

• Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Andrejs Vanags – 16. jūlijs;

• SIA “Tehniskā ortopēdija” tehniskais ortopēds Agris Briedis – 17. jūlijs.

Datumi regulāri tiek atjaunoti poliklīnikas tīmekļvietnē www.ventspilspoliklinika.lv.

Lai pierakstītos uz konsultāciju, jāsazinās ar Ventspils poliklīnikas reģistratūru, zvanot pa tālruņa numuru 63622131 vai rakstot ziņu uz e-pastu registratura@ventspilspoliklinika.lv. Izņēmums ir ķirurģe proktoloģe Inga Melbārde-Gorkuša un ķirurgs flebologs Andrejs Vanags (jāsazinās ar Lāzermedicīnas klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67374747 (pierakstīties var arī tiešaistē www.lazermedicinasklinika.lv un www.venucentrs.lv), kā arī tehniskais ortopēds Agris Briedis (jāsazinās SIA “Tehniskā ortopēdija”, zvanot uz tālruņa numuru 23378456 vai 27767171).

Ventspils poliklīnikā kopš maija vidus atjaunoti pamatpakalpojumi, patlaban atsāktas arī piesaistīto ārstu speciālistu konsultācijas. Lai gan situācija ar vīrusa izplatību Latvijā ir stabila un ārkārtējā situācija ir atcelta, aizvien jāievēro vairāki nosacījumi. Cita starpā ārstniecības iestādēs, tostarp Ventspils poliklīnikā, joprojām ir jāievēro drošības pasākumi. Patlaban noteikts, ka drošības pasākumi būs jāievēro vēl līdz 30. jūnijam. Tas ir būtiski, lai saslimšana ar “Covid-19” nepieaugtu un arī turpmāk varētu pakāpeniski mazināt vispārējos ierobežojumus. Atgādinām, ka, apmeklējot Ventspils poliklīniku, ikvienam pacientam jāierodas sejas aizsargmaskā (lūdzam ņemt vērā, ka aizsargmaskai jāaizsedz deguns un mute, un tai jābūt uzliktai visu apmeklējuma laiku), un vispirms jānorāda apmeklējuma iemesls (pacientu plūsma aizvien notiek tikai pa vienu ieeju – no pagalma puses). Pēcāk pacients aicināts dezinficēt rokas, izmantojot poliklīnikā pieejamo dezinfekcijas līdzekli. Lūdzam pacientus ierasties tikai uz pieraksta laiku, lai lieki nedrūzmētos un atgādinām, ka laikā, kamēr atrodaties iestādē, joprojām jāievēro divu metru distance no citiem apmeklētājiem!

2020. gada 18. jūnijā.