PAKĀPENISKI ATJAUNO ARĪ IZBRAUKUMA KONSULTĀCIJAS

Līdztekus pamatpakalpojumu sniegšanai Ventspils poliklīnika pakāpeniski atjauno arī ārstu speciālistu izbraukuma konsultācijas. Tās notiek, sadarbojoties ar citām ārstniecības iestādēm.

Kopš maija vidus Ventspils poliklīnikā atkal pieejami visi pakalpojumi, kas pacientiem tika sniegti pirms valstī izsludināja ārkārtējo situāciju. Pašlaik pakāpeniski atjauno arī ārstu speciālistu izbraukuma konsultācijas. Ventspils poliklīnika šos speciālistus piesaistījusi, lai konkrēto pakalpojumu nodrošinātu tepat Ventspilī un iedzīvotājiem nebūtu jādodas uz Rīgu vai kādu citu pilsētu, lai šo pakalpojumu saņemtu. Ventspils poliklīnikā konsultē:

Tāpat izbraukuma konsultācijas sniedz arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas bērnu alergoloģe Regīna Pakalne-Bormane un bērnu pneimonoloģe Līga Berķe, SIA “Tehniskā ortopēdija” tehniskais ortopēds Agris Briedis un Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Gastroenteroloģijas centra vadošais speciālists profesors Aldis Puķītis. Par šo ārstu speciālistu plānotajiem pieņemšanas datumiem informēsim turpmāk. Datumi regulāri tiek atjaunoti poliklīnikas tīmekļvietnē www.ventspilspoliklinika.lv

.

Iespēju robežās plānveida veselības aprūpes pakalpojumus pēc to atjaunošanas sākotnēji sniedzam tiem pacientiem, kuru pieraksts tika atcelts, kad valstī izsludināja ārkārtējo situāciju.

Lai pakalpojumu sniegšana būtu droša, ikvienam pacientam, apmeklējot poliklīniku, jāierodas sejas aizsargmaskā (lūdzam ņemt vērā, ka aizsargmaskai jāaizsedz deguns un mute, un tai jābūt uzliktai visu apmeklējuma laiku), un vispirms jānorāda apmeklējuma iemesls. Atgādinām, ka pacientu plūsma aizvien notiek tikai pa vienu ieeju – no pagalma puses. Pēcāk pacients aicināts dezinficēt rokas, izmantojot poliklīnikā pieejamo dezinfekcijas līdzekli, un aizpildīt īsu anketu, kurā cita starpā jāapliecina, ka pacientam nav augšējo elpceļu saslimšanas simptomu. Virsdrēbes jāatstāj garderobē. Aicinām pacientus ierasties uz pieraksta laiku, lai lieki nedrūzmētos un atgādinām, ka laikā, kamēr atrodaties iestādē, joprojām jāievēro divu metru distance no citiem apmeklētājiem!

Būsim atbildīgi pret savu un līdzcilvēku veselību!

2020. gada 22. maijā.