LABIEKĀRTO DOKTORĀTA PROCEDŪRU TELPU

Pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” labiekārtojusi Kuldīgas ielas doktorāta procedūru kabinetu. Tas paveikts, turpinot īstenot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektu.

 

Īstenojot projektu “Primārās veselības aprūpes tehniskā nodrošinājuma uzlabošana pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” ģimenes ārstu praksēs”, Kuldīgas ielas doktorāta procedūru kabinetam iegādātas jaunas mēbeles, tostarp galds, skapis un dokumentu skapis.

 

Pērn doktorātam iegādāts hemoglobinometrs (aparāts, ar ko nosaka hemoglobīna daudzumu šķidrumā), urīna analizators un medicīniskie svari ar auguma mērītāju, kā arī otoskops ar oftalmoskopu (auss spogulītis jeb instruments, ko izmanto ārējās auss ejas un vidusauss izmeklēšanai, ar instrumentu acs dibena apskatei). Savukārt 2019. gadā doktorāta vajadzībām iegādāts ausu irigators jeb aparāts ausu tīrīšanai un skalošanai, kā arī kardiogrāfs.

 

Doktorāts, kas atrodas Kuldīgas ielā 110, ir Ventspils poliklīnikas filiāle Gāliņciemā. Medicīnas iestādē pacientus pieņem divas ģimenes ārstes – Gundega Rūtenberga un Madara Bula.

 

ERAF projekta mērķis ir uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Ventspils iedzīvotājiem un attīstīt veselības aprūpes infrastruktūru, kas saistīta ar primārās veselības aprūpes jeb ģimenes ārstu pakalpojumiem. To īstenojot, tiek uzlabots tehniskais nodrošinājums gan Ventspils poliklīnikā, gan Kuldīgas ielas doktorātā.

 

Projekta nr. 9.3.2.0/19/A/083 “Primārās veselības aprūpes tehniskā nodrošinājuma uzlabošana pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” ģimenes ārstu praksēs” kopējās izmaksas ir 23 391,66 eiro apmērā, tostarp ERAF līdzfinansējums attiecināmajām izmaksām 19 882,91 eiro, valsts budžeta līdzfinansējums attiecināmajām izmaksām 2105,25 eiro un pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” līdzfinansējums attiecināmajām izmaksām 1403,50 eiro.

 

Projekta īstenošana noslēgsies šogad.

 

12.02.2021.