KONSULTĒS PROKTOLOĢE MELBĀRDE-GORKUŠA

16. jūlijā Ventspils poliklīnikā konsultēs ķirurģe proktoloģe Inga Melbārde-Gorkuša. Lai pierakstītos uz konsultāciju poliklīnikā, jāsazinās ar Lāzermedicīnas klīniku.

Proktoloģija ir medicīnas nozare, kas pēta taisnās zarnas un citu resnās zarnas daļu slimības. Proktologs ir ķirurgs, kas pamatā nodarbojas ar taisnās zarnas slimību ārstēšanu.

Proktoloģes I. Melbārdes-Gorkušas konsultācija Ventspils poliklīnikā ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 47 eiro. Cenā iekļauta ārsta konsultācija, proktoloģiska izmeklēšana jeb proktoskopija, kā arī ārstēšanas plāna izveide. Noformējot klīnikas Privilēģiju karti (to bez maksas var izdarīt klīnikas tīmekļa vietnē www.lazermedcinasklinika.lv, bet pašu karti saņemt – pa pastu), konsultācija maksās 40 eiro.

Lai uzzinātu vairāk un pierakstītos uz proktoloģes I. Melbārdes-Gorkušas konsultāciju Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Lāzermedicīnas klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67374747. Pieteikties iespējams arī tiešsaistē: https://lazermedicinasklinika.lv/lv/izbraukumu-konsultacijas/Ventspils.

2020. gada 25. jūnijā.