KONSULTĒS FLEBOLOGS JURIS RĪTS

26. augustā Ventspils poliklīnikā pirmo reizi pieņems Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas flebologs un asinsvadu ķirurgs Juris Rīts. Lai pierakstītos uz konsultāciju, jāsazinās ar Dr. Mauriņa Vēnu klīniku.

 

Ārsts absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti. Specializējies venozās un limfātiskās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā – konvencionālajās jeb vaļējās operācijās, endoluminālās ārstēšanas metodēs – lāzeroperācijās un skleroterapijā (varikozu vēnu ārstēšanas metode, ievadot audos kairinošu līdzekli). J. Rīts stažējies pie Eiropas asinsvadu ķirurģijas biedrības prezidenta, pasaulslavenā asinsvadu ķirurga, profesora Fransa Mola (Frans L. Moll) Utrehtas universitātes medicīnas centrā Nīderlandē. Tāpat viņš papildinājis pieredzi dažādās asinsvadu ķirurģijas un fleboloģijas klīnikās Vācijā, Nīderlandē un Ēģiptē, ultrasonogrāfijas izmeklējumu iemaņas papildinājis Dānijā.

 

Flebologa konsultācija ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 50 eiro. Izveidojot Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas Privilēģiju karti, ko bez maksas var izdarīt klīnikas tīmekļa vietnē www.venucentrs.lv, saņemot karti pa pastu, vizīte maksās 45 eiro. Izbraukuma konsultācijā, kas ilgst 20 minūtes, speciālists pacientam veiks kāju vēnu un artēriju duplekssonogrāfisku diagnostiku, lai īsā laikā varētu iegūt precīzu informāciju par kāju vēnu un artēriju veselības stāvokli. Cenā iekļauta ārsta konsultācija, duplekssonogrāfija abām kājām, ārstēšanas plāna izveide, ieteikumi, kā arī individuāla kompresijas zeķu piemeklēšana.

 

Lai iegūtu papildu informāciju un pierakstītos uz flebologa konsultāciju Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Dr. Mauriņa Vēnu klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67 374747. Iegūt vairāk informācijas un elektroniski pierakstīties uz vizīti pie flebologa iespējams šeit: https://venucentrs.lv/lv/izbraukumu-konsultacijas/flebologs-proktologs-ventspils.

 

14.07.2021.