PIEŅEM ĢIMENES ĀRSTE MADARA BULA

Atgādinām, ka Ventspils poliklīnikas Kuldīgas ielas doktorātā pacientus pieņem ģimenes ārste Madara Bula.

Ārste ir dzimusi liepājniece. Ģimenes ārsta specialitāti viņa izvēlējusies, jo interesējusi medicīna kopumā. Bijis grūti izraudzīties atsevišķu orgānu sistēmu, kurai pievērsties padziļinātāk, tādēļ piemērotāk šķitis apgūt tieši ģimenes medicīnu. Ārsta grādu M. Bula ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātē, savukārt rezidentūru pabeigusi Latvijas Universitātē. Tās laikā ārste pieredzi guvusi gan Liepājas reģionālajā slimnīcā, gan arī vairākās ārstniecības iestādēs Rīgā. Vienlaikus rezidentūras laikā strādājusi arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD), un turpina to darīt arī pašlaik, apvienojot to ar ģimenes ārsta darbu. Darbošanos NMPD ārste vērtē kā ievērojamu pieredzi un treniņu dažādām akūtām situācijām. Ģimenes ārsta sertifikātu M. Bula ieguvusi aizvadītā gada rudenī, un Kuldīgas ielas doktorāts ir viņas pirmā darba vieta savā specialitātē. Līdz ar darba gaitu uzsākšanu Kuldīgas ielas doktorātā, ārste pārcēlusies uz pastāvīgu dzīvi Ventspilī.

Iedzīvotāji, kuriem nav sava ģimenes ārsta vai kuri vēlas to mainīt, var piereģistrēties pie ģimenes ārstes M. Bulas. Lai to izdarītu, aicinām pierakstīties uz vizīti pie ārstes Kuldīgas ielas doktorātā (Kuldīgas ielā 110). Būs jāaizpilda reģistrācijas anketa, kas jāapliecina ar savu parakstu. Ģimenes ārste pieņem visu vecumu pacientus, tostarp jaundzimušos. M. Bula pacientus Kuldīgas ielas doktorātā pieņem pirmdienās, otrdienās un piektdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00, trešdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00 un ceturtdienās no plkst. 14.00 līdz 18.00. Aktuālos ārstes pieņemšanas laikus vienmēr iespējams apskatīt Ventspils poliklīnikas interneta vietnē www.ventspilspoliklinika.lv.

Uz plānveida vizīti pie ģimenes ārstes pacientam nepieciešams pierakstīties, bet katras pieņemšanas dienas pirmā stunda atvēlēta akūtajiem pacientiem, kurus skārusi pēkšņa saslimšana, tostarp paaugstināta temperatūra, sāpes. Pieņemšanas pirmajā stundā ārste pacientus pieņem bez pieraksta – rindas kārtībā.

Papildu informācijai aicinām zvanīt uz Kuldīgas ielas doktorātu pa tālr. 636 22286 vai uz Ventspils poliklīnikas reģistratūru pa tālr. 636 22131.

2018. gada 12. oktobrī.