BEZMAKSAS IESPĒJAS SPORTA NEDĒĻĀ!

No 23. septembra līdz 30. septembrim visā Eiropā un arī Latvijā sesto reizi norisināsies Eiropas Sporta nedēļa. Ventspilī tai veltīti pasākumi paredzēti no 22. septembra līdz 3. oktobrim. Ventspils poliklīnika Eiropas Sporta nedēļas laikā piedāvā bez maksas izmērīt asinsspiedienu, kā arī izmēģināt daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru.

 

Ventspils poliklīnika Eiropas Sporta nedēļā piedāvā šādus bezmaksas izmeklējumus:

 

  • No 22. septembra līdz 24. septembrim un no 27. septembra līdz 29. septembrim – no plkst. 11.00 līdz 12.00, poliklīnikas 1. stāvā, 106. kabinetā, varēs izmērīt asinsspiedienu;
  • 23. septembrī, no plkst. 10.00 līdz 11.00, poliklīnikas otrajā stāvā, 211. kabinetā – iespēja izmēģināt daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru;
  • 28. septembrī, no plkst. 12.00 līdz 13.00, poliklīnikas otrajā stāvā, 211. kabinetā – iespēja izmēģināt daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru.

 

Lai dotos uz bezmaksas izmeklējumiem, iepriekš jāpierakstās, zvanot uz tālruņa numuru 63622131!

 

Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas rosināta iniciatīva, kuras mērķis ir motivēt cilvēkus vairāk un biežāk būt kustīgiem, veicināt sportošanu un fizisko aktivitāti, kā arī vairot cilvēkos izpratni par kustīguma ieguvumiem veselībai, darba spējām un vispārējai dzīves kvalitātei. Pasākumi norisinās izglītības iestādēs, darba vietās, brīvā dabā, kā arī sporta klubos, fitnesa centros un citviet.

 

Ventspilī varēs izmēģināt kikboksu, piedalīties tradicionālajās akmens mešanas sacensībās, orientēšanās sacensībās un pludmales volejbola treniņā, doties velobraucienā apkārt Ventspilij un ne tikai.  Eiropas Sporta nedēļas piedāvājumu Ventspilī skati šeit: https://www.ocventspils.lv/jaunumi/notiks-eiropas-sporta-nedela-2.

 

18.09.2021.