DARBU SĀKUSI FIZIOTERAPEITE AGNETA LIEPĀJNIECE

Septembrī Ventspils poliklīnikas otrā stāva ārstnieciskās vingrošanas zālē darbu sākusi fizioterapeite Agneta Liepājniece.

 

A. Liepājniece atgriezusies uz dzīvi savā dzimtajā pilsētā – Ventspilī. 2020. gadā pabeigusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju “Fizioterapeits”. Jau paralēli studijām sākusi strādāt savā fizioterapeita privātpraksē Rīgā, kā arī divus gadus kopā ar sporta žurnālistu Armandu Puči darbojusies televīzijas raidījumā “Hattrick ar Puči”, kurā dalījusies padomos saistībā ar veselīgāku sportošanu.

 

Pārcelties uz Ventspili bijis apzināts lēmums, lai samazinātu dzīves straujo tempu, kāds tas bijis Rīgā. “Gribējās vairāk plašuma un dabas, man te vienmēr ir paticis,” tā par Ventspili saka fizioterapeite. Līdz ar pārcelšanos viņa uzsākusi studijas Ventspils Augstskolas maģistra studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība”. Brīvajā laikā A. Liepājniece labprāt brauc ar velosipēdu, pastaigājas gar jūru, lasa grāmatas un vingro.

 

Fizioterapeite atzīst, ka Ventspils poliklīnikas ārstnieciskās vingrošanas zāle ir aprīkota ar visu nepieciešamo, turklāt priecājas arī par vadības un kolēģu atsaucību un laipnību ikdienas darbā. A. Liepājniece aicina cilvēkus rūpēties par savu veselību un sāpju gadījumā meklēt fizioterapeita palīdzību, jo laikus nerisinot problēmu, ārstēšanas process ir gan ilgstošāks, gan sarežģītāks. “Man ļoti patīk darbs ar cilvēkiem, cenšos saskatīt, ko cilvēks spēj, lai parādītu, ka viņš nav tik vājš, kā domā,”  stāsta fizioterapeite.

 

Lai pierakstītos uz vizīti pie fizioterapeita, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131. Lai apmeklējums būtu valsts apmaksāts, nepieciešams ārsta nosūtījums. Pašlaik Ventspils poliklīnikā strādā pavisam trīs fizioterapeites – pirmā stāva ārstnieciskās vingrošanas zālē darbu turpina arī Darja Mitenberga, bet otrā stāva zālē – Jeļena Vedeņapina.

 

27.09.2021.