PULMONOLOĢE BERĶE PIEŅEMS 19. DECEMBRĪ

Bērnu pulmonoloģe Līga Berķe nākamreiz Ventspils poliklīnikā pacientus pieņems 19. decembrī. Pierakstīties iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 636 22131.

Pieņemšanas dienā ārstes, kuru ikdiena aizrit Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Rīgā, sniedz vidēji no desmit līdz 12 konsultācijas. Ierasti reizi mēnesī poliklīnikā pieņem viena no minētajām ārstēm, bet atsevišķos gadījumos tas notiek arī biežāk. Bērnu pulmonoloģe L. Berķe pieņem bērnus ar elpceļu alerģisku saslimšanu simptomiem, kā arī veic spirogrammu jeb grafisku elpošanas kustību pierakstu. Savukārt bērnu alergoloģe R. Pakalne pieņem bērnus ar ādas alerģisku saslimšanu simptomiem, veic ādas alergēnu testus, kā arī pieņem bērnus ar pārtikas alerģiju simptomiem.

Ventspils poliklīnikas vadība pakalpojumam piesaistījusi valsts finansējumu, un kopš pagājušā gada novembra bērnu alergologa un pulmonologa konsultāciju ar ģimenes ārsta nosūtījumu visu vecumu bērniem (līdz 18 gadu vecumam) Ventspils poliklīnikā apmaksā valsts.

Iegūt vairāk informācijas un pierakstīties uz konsultāciju pie minētajām speciālistēm iespējams, personīgi ierodoties Ventspils poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot pa tālruņa numuru 636 22131. Speciālistu pieņemšanas datumi regulāri tiek atjaunoti Ventspils poliklīnikas mājaslapā www.ventspilspoliklinika.lv. Ņemot vērā, ka viena no ārstēm specializējas elpceļu alerģiju ārstēšanā, bet otra – ādas alerģiju ārstēšanā, pirms pierakstīšanās uz konsultāciju lūgums izvērtēt, kurš no abiem speciālistiem bērnam nepieciešams.

Darbam Ventspils poliklīnikā ārstes tika piesaistītas 2016. gada rudenī pēc tam, kad bērnu vecāki to rosināja pašvaldības īstenotās programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” aptaujā.

2018. gada 6. novembrī.