AUGUSTĀ KONSULTĒS PROKTOLOGS MARTINSONS

20. augustā Ventspils poliklīnikā konsultēs Lāzermedicīnas klīnikas Proktoloģijas nodaļas vadītājs, ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Lai pierakstītos uz konsultāciju poliklīnikā, jāsazinās ar Lāzermedicīnas klīniku.

Proktoloģija ir medicīnas nozare, kas pēta taisnās zarnas un citu resnās zarnas daļu slimības. Proktologs ir ķirurgs, kas pamatā nodarbojas ar taisnās zarnas slimību ārstēšanu. Ventspils poliklīnikā reizi divos mēnešos pieņem kāds no Lāzermedicīnas klīnikas vadošajiem proktologiem. Šīs konsultācijas poliklīnikā ir gana pieprasītas, un bieži vien, ņemot vērā pacientu pieprasījumu, speciālisti ierodas biežāk – reizi mēnesi.

Medicīnas doktora, proktologa A. Martinsona konsultācija Ventspils poliklīnikā ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 47 eiro. Cenā iekļauta ārsta konsultācija, proktoloģiska izmeklēšana jeb proktoskopija, kā arī ārstēšanas plāna izveide. Noformējot klīnikas Privilēģiju karti (to bez maksas var izdarīt klīnikas tīmekļa vietnē www.lazermedcinasklinika.lv, bet pašu karti saņemt – pa pastu), konsultācija maksās 40 eiro.

Lai uzzinātu vairāk un pierakstītos uz proktologa A. Martinsona konsultāciju Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Lāzermedicīnas klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67374747. Pieteikties iespējams arī tiešsaistē: https://lazermedicinasklinika.lv/lv/izbraukumu-konsultacijas/Ventspils.

30.07.2020.