ATSEVIŠĶIEM PAKALPOJUMIEM IR ARĪ E-PIERAKSTS

Elektroniskais pieraksts portālā www.piearsta.lv ļauj pacietiem ātri un ērti pierakstīties uz ārsta konsultāciju vai izmeklējumu sev vēlamā laikā. Pašlaik Ventspils poliklīnika piedāvā elektroniski pierakstīties uz vizīti pie atsevišķiem ārstiem speciālistiem – endokrinologa Andra Akmentiņa, otolaringoloģes Tamāras Boguševas, ķirurģes Noras Kārkliņas, dermatologa venerologa Mārča Šeptes un fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstes Evas Gobas, kā arī uz mamogrāfijas un osteodensitometrijas izmeklējumu.

 

Lai izmantotu portālu www.piearsta.lv, vispirms nepieciešams reģistrēties. Pēc reģistrācijas būs pieejams gan ārstu, gan medicīnas iestāžu katalogs. Lai pierakstītos uz ārsta konsultāciju vai uz izmeklējumu, piedāvātajā darba grafikā jāizraugās viens no pieejamajiem laikiem. Pēc pieraksta laika izvēles parādīsies lodziņš, kurā būs papildu jautājumi, pēc kuriem būs iespējams pierakstīties uz konsultāciju vai izmeklējumu. Portālā iespējams uz konsultāciju vai izmeklējumu pierakstīt arī kādu savu tuvinieku, piemēram, vecākus vai vecvecākus. Lai to izdarītu, tuvinieki jāpiereģistrē profila sadaļā “Citas personas” un, veicot pierakstu, jāizraugās konkrētais cilvēks.

 

Portālā iespējams ne tikai pierakstīties uz konsultāciju vai izmeklējumu, bet arī to atcelt – sadaļā “Mani pieraksti”. Ņemot vērā, ka pieraksta atcelšana ļauj ārstam pārplānot savu grafiku, pacienti aicināti pierakstu atcelt 48 stundas pirms plānotā pieraksta. Detalizētu aprakstu par elektroniskā pieraksta iespējām iespējams atrast portāla www.piearsta.lv sadaļā “Kā lietot?”.

 

Vienlaikus uz vizīti pie ārsta vai uz izmeklējumu Ventspils poliklīnikā joprojām iespējams pierakstīties, sazinoties ar poliklīnikas reģistratūru – zvanot uz tālruņa numuru 636 22131 vai rakstot ziņu uz e-pastu registratura@ventspilspoliklinika.lv.

 

20.02.2021.