ATKAL PIEEJAMAS LĀZERPROCEDŪRAS

Līdz ar rudens iestāšanos Ventspils poliklīnikas speciālisti dermatologa procedūru kabinetā atsākuši darbu ar kombinēto lāzera un pulsējošās gaismas iekārtu “Harmony XL Pro”. Tā iegādāta pērn un paredzēta gan valsts apmaksātu, gan maksas pakalpojumu nodrošināšanai.

 

Minētās iekārtas komplektācijā ir vairāki uzgaļi, kas nodrošina dažāda dziļuma saudzīgu sejas ādas, kakla, dekoltē un roku zonas problēmu ārstēšanu. Tāpat kā līdz šim, Ventspils poliklīnikā ar šo jaunākās paaudzes iekārtu tiek nodrošināts gan valsts apmaksāts pakalpojums – hemangiomas (labdabīgs asinsvadu audzējs, ko veido paplašināti asinsvadi; parasti rodas uzreiz pēc piedzimšanas) likvidēšana bērniem, gan piedāvāti maksas pakalpojumi – procedūras sejas, kakla, dekoltē un roku zonas saudzīgai fotoatjaunošanai, ādas tvirtuma, elasticitātes uzlabošanai un ādas toņa izlīdzināšanai, kā arī ādas bojājumu, tostarp paplašinātu asinsvadu un ādas pigmentācijas izmaiņu korekcijai. Tāpat iespējama arī tetovējumu likvidēšana. Tieši rudenī minētās procedūras atkal pieejamas, jo vasarā tās nav ieteicams veikt. Vairumam procedūru nepieciešami atkārtoti seansi. Ar iekārtu darbu turpina trīs ārsti – dermatologi Ineta Zirne un Mārcis Šepte, kā arī fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Eva Goba.

Ventspils poliklīnikā pieejamās maksas procedūras:

  • Lāzerprocedūra, pielietojot iekārtas lāzera uzgali “Clear Lift”, paredzēta, lai panāktu sejas tvirtuma atjaunošanu. Procedūras laikā lāzera stars ādā rada tūkstošiem karstu dūrienu, kas lēnām un pakāpeniski sasilda ādas dziļākos dermas slāņus, tādējādi veicinot jauna un kvalitatīva kolagēna veidošanos. Pēc pilna kursa āda kļūst ievērojami tvirtāka, starojošāka, uzlabojas tās struktūra un tonuss, samazinās pigmentācija un sīkās grumbiņas, kā arī tiek aizkavēta jaunu grumbiņu veidošanās, samazināti tauku dziedzeru izvadi un sašaurinātas poras. Procedūra ir salīdzinoši nesāpīga, turklāt kursa laikā nav nepieciešams pārtraukt ierastās aktivitātes, izņemot solārija apmeklējumu un sauļošanos;

  • Procedūra, pielietojot iekārtas intensīvi pulsējošās gaismas sistēmas uzgali “VL-Dye”, paredzēta, lai ļoti precīzi atrastu un uzkarsētu ādas virspusējos un vidēji dziļos asinsvadus un pigmenta plankumus. Intensīvi pulsējošās gaismas iedarbības rezultātā apstrādes vietas audi tiek termiski bojāti, lai panāktu ādas atjaunošanās procesus, kuru laikā izdalās bioloģiski aktīvas vietas, kas veicina gan bojāto asinsvadu uzsūkšanos, gan arī jauna kolagēna veidošanos. Pēc procedūras – viena līdz divu mēnešu laikā – ādas tonis kļūst ievērojami gaišāks un vienmērīgāks, un ādas poras ir samazinājušās;

  • Jaunums – “Near Infrared” procedūra. To sekmīgi pielieto sejas, kakla, dekoltē un roku zonas ādas nostiprināšanai, kā arī sejas ovāla, īpaši dubultzoda korekcijai. Procedūras laikā, sekojot līdzi ar speciālu termometru, ādu uzsilda līdz 40–42 grādiem. Āda saņem noteiktu enerģiju, kas nepieciešama kolagēna stimulēšanai, ādas tonusa un elasticitātes uzlabošanai, kā arī tauku šūnu šķelšanai.

Pierakstīties uz konsultāciju vai kādu no procedūrām iespējams, personīgi ierodoties Ventspils poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot uz tālruņa numuru 636 22131.

 

2019. gada 26. septembrī.