DARBU TURPINĀM IERASTAJĀ RITMĀ

Ņemot vērā epidemiologu izvērtējumu par pieaugošiem “Covid-19” izplatības riskiem, no 9. novembra līdz 6. decembrim Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot stingrus veselības drošības pasākumus. Pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” darbs turpinās ierastajā ritmā un pacientiem pieejami visi pakalpojumi, ievērojot drošības pasākumus.

Ventspils poliklīnikas pakalpojumus joprojām iespējams saņemt, tikai iepriekš pierakstoties. Izņēmums ir gadījumi, ja dodaties uz laboratoriju nodot analīzes vai veikt elektrokardiogrāfijas izmeklējumu, kas notiek bez iepriekšēja pieraksta, ja ir ārsta nosūtījums.
Apmeklējot poliklīniku, ikvienam pacientam jāierodas savā sejas aizsargmaskā (lūdzam ņemt vērā, ka aizsargmaskai jāaizsedz deguns un mute, un tai jābūt uzliktai visu apmeklējuma laiku). Pie ieejas pieejams roku dezinfekcijas līdzeklis, virsdrēbes jāatstāj garderobē. Aicinām pacientus ierasties tikai uz pieraksta laiku, lai lieki nedrūzmētos un atgādinām, ka laikā, kamēr atrodaties iestādē, joprojām jāievēro divu metru distance no citiem apmeklētājiem!

Tāpat jāņem vērā situācijas, kurās pacients poliklīniku apmeklēt nedrīkst:

Pierakstīties pakalpojumu saņemšanai iespējams, sazinoties ar Ventspils poliklīnikas reģistratūru – zvanot uz tālruņa numuru 636 22131 vai rakstot ziņu uz e-pastu registratura@ventspilspoliklinika.lv.

09.11.2020.