ALERGOLOGA KONSULTĀCIJAS TAGAD ARĪ PIEAUGUŠAJIEM

Ņemot vērā ventspilnieku ierosinājumus, Ventspils poliklīnikas vadība piesaistījusi vēl vienu jaunu ārstu speciālistu – alergoloģi Īrisu Tereško. Ārste pacientus poliklīnikā konsultēs reizi mēnesī, pirmā pieņemšana plānota 11. oktobrī.

Ī. Tereško konsultē, kā arī veic diagnostiku un ārstēšanu akūtu un hronisku alerģisku slimību gadījumos. Ventspils poliklīnikā alergoloģe sniegs konsultācijas bērniem no sešu gadu vecuma un pieaugušajiem.

Ārsta specialitāti Ī. Tereško ieguvusi 2010. gadā, absolvējot Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultāti. 2017. gadā ieguvusi internista specialitāti, pabeidzot rezidentūru RSU Tālākizglītības fakultātē, bet 2019. gadā – alergologa specialitāti, pabeidzot rezidentūru Latvijas Universitātes Rezidentūras fakultātē.

Ārste ir Latvijas Alergologu asociācijas, Eiropas alergoloģijas un klīniskās imunoloģijas akadēmijas un Latvijas internistu biedrības biedre. Zināšanas regulāri papildina, apmeklējot ārstu konferences, kongresus, seminārus un tālākizglītības kursus.

Pašlaik alergoloģe pieņem pacientus arī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā “Gaiļezers”, Zemgales veselības centrā Jelgavā un Alerģisko slimību ārstēšanas un izmeklēšanas centrā Rīgā.

Lai saņemtu valsts apmaksātu alergoloģes konsultāciju, nepieciešams ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījums. Lai pierakstītos uz konsultāciju, jāsazinās ar Ventspils poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.

21.09.2021.