DROŠĪBAS PASĀKUMI AIZVIEN JĀIEVĒRO!

Lai gan situācija ar vīrusa izplatību Latvijā ir stabila un ārkārtējā situācija ir atcelta, aizvien jāievēro vairāki nosacījumi. Cita starpā ārstniecības iestādēs, tostarp Ventspils poliklīnikā, joprojām ir jāievēro drošības pasākumi.

Patlaban noteikts, ka drošības pasākumi būs jāievēro vēl līdz 30. jūnijam. Tas ir būtiski, lai saslimšana ar “Covid-19” nepieaugtu un arī turpmāk varētu pakāpeniski mazināt vispārējos ierobežojumus. Atgādinām, ka, apmeklējot Ventspils poliklīniku, ikvienam pacientam jāierodas sejas aizsargmaskā (lūdzam ņemt vērā, ka aizsargmaskai jāaizsedz deguns un mute, un tai jābūt uzliktai visu apmeklējuma laiku), un vispirms jānorāda apmeklējuma iemesls (Atgādinām, ka pacientu plūsma aizvien notiek tikai pa vienu ieeju – no pagalma puses). Pēcāk pacients aicināts dezinficēt rokas, izmantojot poliklīnikā pieejamo dezinfekcijas līdzekli. Aicinām pacientus ierasties tikai uz pieraksta laiku, lai lieki nedrūzmētos un atgādinām, ka laikā, kamēr atrodaties iestādē, joprojām jāievēro divu metru distance no citiem apmeklētājiem.

Ventspils poliklīnikā kopš maija vidus atjaunoti pamatpakalpojumi, patlaban atsāktas arī piesaistīto ārstu speciālistu konsultācijas. Cita starpā pieejamas gan ģimenes ārstu, gan dažādu ārstu speciālistu konsultācijas – tostarp endokrinologa, ķirurga, traumatologa, ginekologa, neirologa, fizikālās terapijas un rehabilitācijas ārsta, audiologopēda, fizioterapeita, oftalmologa, otolaringologa, narkologa, psihiatra, dermatovenerologa un onkologa ķīmijterapeita konsultācija. Pamazām tiek atjaunotas arī ārstu speciālistu izbraukuma konsultācijas – tostarp urologa, gastroenterologa, proktologa, flebologa, tehniskā ortopēda, bērnu pneimonologa un bērnu alergologa konsultācija. Tāpat tiek sniegta virkne diagnostisko izmeklējumu – rentgenogrāfija, osteodensitometrija, ultrasonogrāfija, mamogrāfija, mamogrāfijas skīnings, laboratoriskie izmeklējumi, elektrokardiogrāfija, veloergometrija un Holtera monitorēšana. Iespējams saņemt arī rehabilitācijas pakalpojumus, tostarp rehabilitācijas ārsta konsultācijas, apmeklēt fizioterapijas nodarbības, pieejama arī fizikālā terapija un ārstnieciskās masāžas. Ventspils poliklīnikā darbojas arī vakcinācijas kabinets, kurā iespējams vakcinēties arī pret ērču encefalītu. Darbojas arī pamatā diabēta pacientu vajadzībām izveidotais Pēdu aprūpes kabinets. Ja nepieciešams, iespējams arī saņemt veselības aprūpes pakalpojums mājās un iziet medicīniskās komisijas, tostarp gan veikt obligātās veselības pārbaudes, gan saņemt autovadīšanas un ieroču nēsāšanas atļaujas.

Lūdzam ņemt vērā, ka visi pakalpojumi pašlaik tiek sniegti pēc iepriekšēja pieraksta. Lai pierakstītos, aicinām sazināties ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 636 22131 vai rakstot ziņu uz e-pastu registratura@ventspilspoliklinika.lv. Izņēmums ir laboratoriskie un elektrokardiogrāfijas izmeklējumi, ja pacientam ir ārsta nosūtījums.

Ja jums ir augšējo elpceļu infekcijas simptomi, lūdzam atcelt vai pārcelt poliklīnikas apmeklējumu! Atsevišķi ārsti speciālisti, tostarp dermatologs venerologs, onkologs ķīmijterapeits, endokrinologs, bērnu alergologs un bērnu pneimonologs, konsultē arī attālināti. Uz attālinātu konsultāciju iespējams pierakstīties, ne tikai sazinoties ar reģistratūru, bet arī portālā www.piearsta.lv.

Būsim atbildīgi pret savu un līdzcilvēku veselību!

2020. gada 12. jūnijā.