30.09. KONSULTĒS PROKTOLOGS MARTINSONS

Ceturtdien, 30. septembrī, Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs Lāzermedicīnas klīnikas Proktoloģijas nodaļas vadītājs, ķirurgs proktologs Aigars Martinsons.

Proktoloģija ir medicīnas nozare, kas pēta taisnās zarnas un citu resnās zarnas daļu slimības. Proktologs ir ķirurgs, kas pamatā nodarbojas ar taisnās zarnas slimību ārstēšanu. Ja pacientam ir jebkāda veida sūdzības par diskomfortu anālās zonas rajonā (tostarp hemoroīdi, nieze un asiņošana), jāapmeklē proktologs. Hemoroīdi ir viena no tām veselības problēmām, par kurām nerunā skaļi. Kā norāda proktologs A. Martinsons, cilvēki nevar saņemties vizītei pie ārsta, ciešas un nodarbojas ar pašārstēšanos. Galvenā bīstamība slēpjas tajā, ka cilvēka paša spēkos nav noteikt sev diagnozi un par hemoroīdiem var noturēt ļaundabīgus zarnu audzējus un citas bīstamas kaites, kuru ārstēšanai jāpievērš ļoti nopietna uzmanība.

Medicīnas doktora, proktologa A. Martinsona konsultācija Ventspils poliklīnikā ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 50 eiro. Cenā iekļauta ārsta konsultācija, proktoloģiska izmeklēšana jeb proktoskopija, kā arī ārstēšanas plāna izveide. Noformējot klīnikas Privilēģiju karti (to bez maksas var izdarīt klīnikas tīmekļa vietnē www.lazermedicinasklinika.lv, bet pašu karti saņemt – pa pastu), konsultācija maksās 45 eiro.

Lāzermedicīnas klīnika katru gadu konsultē vairāk nekā četrus tūkstošus pirmreizējo pacientu un veic vairāk nekā 950 proktoloģisko lāzeroperāciju. Tā ir vienīgā klīnika Latvijā ar astoņu gadu pieredzi lāzerproktoloģijā.

Lai pierakstītos uz proktologa A. Martinsona konsultāciju Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Lāzermedicīnas klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67374747. Pieteikties iespējams arī tiešsaistē: https://lazermedicinasklinika.lv/lv/izbraukumu-konsultacijas/Ventspils.

26.08.2021.