30. SEPTEMBRĪ KONSULTĒS FLEBOLOGS VANAGS

Ceturtdien, 30. septembrī, Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Andrejs Vanags. Pieraksts noris, sazinoties ar Dr. Mauriņa Vēnu klīniku.

Ārsts stāsta, ka vizītes laikā pacientam ar ultrasonogrāfijas iekārtu izmeklē dziļās un virspusējās kāju vēnas un iesaka ārstēšanas plānu, tostarp skleroterapiju vai lāzeroperāciju. Pie flebologa nāk ne tikai pacienti, kuriem ir sūdzības, bet arī tādi, kuri vēlas profilaktiski pārbaudīt savu kāju veselību. “Statistiski katram trešajam cilvēkam var būt varikozas vēnas, estētiskas problēmas vēl biežāk – līdz pat 80% cilvēku. Daži vēlas izārstēt vēnu slimību, citi – uzlabot to vizuālo izskatu,” stāsta flebologs A. Vanags.

Konsultāciju laikā speciālists pacientiem veiks kāju sonogrāfisku izmeklēšanu un ieteiks ārstēšanas plānu. Lai iegūtu papildu informāciju un pierakstītos uz flebologa konsultāciju Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Dr. Mauriņa Vēnu klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67 374747. Iegūt vairāk informācijas un elektroniski pierakstīties uz vizīti pie flebologa iespējams šeit: https://venucentrs.lv/lv/izbraukumu-konsultacijas/flebologs-proktologs-ventspils.

Flebologa konsultācija ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 50 eiro. Izveidojot Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas Privilēģiju karti, ko bez maksas var izdarīt klīnikas tīmekļa vietnē www.venucentrs.lv, saņemot karti pa pastu, vizīte maksās 45 eiro.

Medicīnas doktors, ķirurgs, flebologs A. Vanags absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, 2007. gadā ieguvis ķirurga sertifikātu, 2010. gadā – medicīnas zinātņu doktora grādu. Stažējies Puatjē Universitātes klīnikā Francijā. Ārsts ir Latvijas Ķirurgu asociācijas biedrs, Latvijas Zinātņu Padomes eksperts kopš 2012. gada. Zināšanas regulāri papildina Eiropas un pasaules līmeņa kongresos un kursos. Dr. Mauriņa Vēnu klīnika katru gadu apkalpo vairāk nekā 15 tūkstošu pacientu un veic vairāk nekā trīs tūkstošus lāzeroperāciju.

Videosižetu, kurā flebologs A. Vanags stāsta, kas notiek konsultācijā, kā arī ieskicē izplatītākās problēmas un to ārstēšanu, iespējams noskatīties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=NCTowGPp0b0

01.09.2021.