30.10. KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE BORMANE

30. oktobrī Ventspils poliklīnikā būs iespēja saņemt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) bērnu alergoloģes Laines Bormanes konsultāciju. Ārste pieņem bērnus ar ādas alerģisku saslimšanu simptomiem, veic ādas alergēnu testus, kā arī konsultē gadījumos, kad ir pārtikas alerģiju simptomi.

L. Bormane ieguvusi divas specialitātes – pediatra un bērnu alergologa specialitāti. Biežākās slimības, ko ārstē bērnu alergologs, ir atopiskais dermatīts (niezoša, hroniska vai hroniski recidivējoša iekaisīga ādas slimība), alerģija pret pārtikas produktiem, alerģiskās iesnas, bronhiālā astma, nātrene un citas saslimšanas.

Lai pierakstītos uz vizīti, jāsazinās ar Ventspils poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 636 22131 vai rakstot ziņu un registratura@ventspilspoliklinika.lv.

Ventspils poliklīnikas vadība pakalpojumam piesaistījusi valsts finansējumu, un ar ģimenes ārsta nosūtījumu bērnu alergoloģes un bērnu pneimonoloģes konsultāciju poliklīnikā apmaksā valsts.

Darbam Ventspils poliklīnikā ārste piesaistīta  pēc tam, kad bērnu vecāki to rosināja pašvaldības īstenotās programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” aptaujā.

15.10.2020.