24.06. POLIKLĪNIKA UN DOKTORĀTS NESTRĀDĀS

24. jūnijs jeb Jāņu diena šogad ir pirmdienā. Ņemot vērā, ka tā Latvijā ir oficiāla svētku diena, arī Ventspils poliklīnika un Kuldīgas ielas doktorāts šajā dienā nestrādās. Gaidīsim pacientus otrdien, 25. jūnijā, ierastajā darbalaikā.

Lai saņemtu medicīniskus padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos, aicinām zvanīt uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Darba dienās konsultācijas var saņemt no plkst. 17 līdz 8, savukārt brīvdienās tālrunis darbojas visu diennakti.

Nepieciešamības gadījumā Neatliekamo medicīnisko palīdzību iespējams saņemt Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļā (tālruņa numurs 636 24721). Savukārt izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 112 vai 113.

2019. gada 14. jūnijā.